Restauracja

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Restauracja

przez dzoanna » 17 czerwca 2021, o 10:42

Z przyjaciółkami planujemy damskie spotkanie, gdyż większość z nich jest z Warszawy, chcemy spotkać się właśnie w stolicy, znajomi polecają nam restauracje Bubbles, słyszałam, że mają tam bogaty wybór alkoholi z całego świata oraz naprawdę dobrą kuchnię. Co myślicie o tej restauracji? Czy nadaje się na nasze spotkanie?
 
Posty: 101
Dołączył(a): 19 października 2018, o 13:23

Re: Restauracja

przez motorowerzysta » 10 lipca 2021, o 10:45

Niestety w takiej sytuacji nie jestem w stanie pomóc, ale ja również całkiem niedawno szukałem fajnej restauracji na organizację przyjęcia komunijnego. Moim zdaniem zdecydowanie najlepszym wyborem było skorzystanie z oferty https://naskrajnej.pl/przyjecie-komunijne/ która okazała się strzałem w dziesiątkę.
 
Posty: 1401
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Restauracja

przez Olek » 10 grudnia 2021, o 23:06

Ja z dziewczyną często chodzę do Bubbles bo podają tam świetne jedzenie no i fajne bąbelki :) Urodziny również tam organizowałem a z tego co wiem to dziewczyna miała nawet spotkania służbowe więc moim zdaniem jak najbardziej trafny wybór.
 
Posty: 38
Dołączył(a): 7 września 2020, o 20:29

Re: Restauracja

przez motorowerzysta » 24 marca 2022, o 19:47

Warto jest jeszcze wiedzieć co nieco na temat tego gdzie możemy zorganizować fajną imprezę okolicznością i wiem z własnego doświadczenia, że restauracja Lubin nadaje się do tych rzeczy zdecydowanie najlepiej. Dla mnie w głównej mierze liczy się to, aby jedzenie było smaczne oraz aby wszyscy goście czuli się komfortowo.
 
Posty: 1401
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Restauracja

przez dakeda » 23 maja 2022, o 08:28

Jako ciekawostka, bardzo smaczna - https://best-market.pl/ryby-i-owoce-morza/suszone-ryby/ Polecam spróbować, bo to jednak całkiem inne produkty, o innym smaku niż znacie, jeśli próbowaliście inne rzeczy z tej kategorii. Ogólnie robią kolosalną różnicę. Kwestia taka, jakie klimaty wam odpowiadają.
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 sierpnia 2020, o 08:14

Re: Restauracja

przez mechan » 6 czerwca 2022, o 14:46

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dla mnie naprawdę fajnym pomysłem jest wyjście gdzieś ze znajomymi. To wszystko, co się dzieje wokół, dla mnie jest zbyt przerażające, dlatego trzeba się jakoś odprężać. Może Rzeszowskie Słoiki https://restauracjarzeszowskiesloiki.pl/ to mój nowy wybór. Znacie ten lokal?
 
Posty: 183
Dołączył(a): 18 października 2019, o 16:09

Re: Restauracja

przez askor » 21 stycznia 2024, o 20:56

Jeśli chodzi o znalezienie miejsca, które oferuje idealne połączenie tradycji i nowoczesności, uważam, że restauracja Nadarzyn jest idealnym wyborem. Dzięki eleganckim wnętrzom i dbałości o szczegóły jest to idealne miejsce na każdą imprezę okolicznościową. Zaufaj mi, Twoi goście będą o niej mówić przez długi czas.
 
Posty: 302
Dołączył(a): 22 sierpnia 2018, o 19:54


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości