Gpz500s kręci nie odpala

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Gpz500s kręci nie odpala

przez Kamilooo420 » 10 czerwca 2020, o 14:12

Witam. Posiadam kawasaki gpz500S 94r. I mam pewien problem mianowicie
pewnego dnia moja kobieta probowala sie przejechac po ogrodku moto ja przewazyl i spadł na lewa strone po czym nie chciał odpalic ale kręcił az do wyladowania aku. Zaladowalem aku nie krecil wgl wymienilem rozrusznik oraz przekaznik i zaczął kręcic przy okazji nowe swiece nowe fajki kranik regenerowany oraz nowy akumlator po drodze do wymiany rozrusznika odkręcalem lewą pokrywe kolo dzwigni zmiany biegow tą z magneto w srodku a że była na silikonie nie chciała odejsc wiec nie swiadomy wagi sprawy sprobowalem odkrecic srube na tej pokrywie tą od regulacji rozrządu i odkręcilem o pol obrotu ta srube po czym sie zorientowalem ze ona nie ma nic wspolnego z trzymaniem tej pokrywy i zakrecilem w prawo potem juz w panice cos pokrecilem tylko w prawo domyslajac się ze jest odpowiedzialna za kreceniem wału opisuje to wszystko zeby podczas pomocy bylo jak najwiecej rzeczy wykluczonych na ten moment kawa nie odpala mimo ze kreci probowane na ssaniu bez ssania ze sprzeglem bez luz bieg itp. Iskra na nowych swiecach jest swiece sa suche podczas krecenia nie kreci jak wczesniej trozzke inny dzwięk wydaje prosze o pomoc
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 czerwca 2020, o 14:08

Re: Gpz500s kręci nie odpala

przez Kamilooo420 » 13 czerwca 2020, o 16:59

Witam , temat opanowany luzy zawrowe oraz podalem vbezposednio paliwo do przewodu odpalil zostaly do regulacji gazniki pozdrawiam lwg
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 czerwca 2020, o 14:08


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości
cron