Chcesz upiec pyszne ciasto??? :D

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Chcesz upiec pyszne ciasto??? :D

przez _Michał_ » 6 listopada 2010, o 16:31

Jeśli ktoś z Was chciałby kogoś zaskoczyć, upiec pyszne ciasto to podaję stronkę gdzie można wziąć przepis, obejrzeć foto jak wyglądają ciasta, ciasteczka itp. :-D www.zapraszamnaciastka.pl
Jest to prywatna strona kuzynki mojego plecaczka ;-) Większość przepisów jest jej autorstwa, oraz mamy i siostry ;-) A powiem Wam, że ciasta miodzio :mrgreen: Miałem już nie raz przyjemność spróbować :-D
 
Posty: 568
Dołączył(a): 6 kwietnia 2008, o 15:52
Lokalizacja: Lodz

przez peterzx7r » 9 listopada 2010, o 20:37

Dzieki Maxion fajna stronka miałem ochotke na wafle a tu jest POZDRAWIAM !!!! no i życze jeszcze ciepłych i słonecznych dni !!!!
 
Posty: 220
Dołączył(a): 13 lipca 2009, o 13:39
Lokalizacja: PASYM (Mazury)

przez Rina. » 10 listopada 2010, o 10:29

Świetna stronka, na pewno coś upichcę 8-)
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 października 2010, o 19:06
Lokalizacja: Warszawa

przez _Michał_ » 11 listopada 2010, o 15:09

Cieszę się, że być może komuś się przyda :-D Stronka powstała z zamiłowania do pieczenia ciast :mrgreen: Kuzynki jak mają czas, zwłaszcza w weekendy to biorą się za pieczenie ;-)
peterzx7r, Rina., powodzenia!!! :-D Pochwalcie się co Wam wyszło :-P
 
Posty: 568
Dołączył(a): 6 kwietnia 2008, o 15:52
Lokalizacja: Lodz

Re: Chcesz upiec pyszne ciasto??? :D

przez rolka » 10 stycznia 2023, o 08:10

Ja polecam ciasto z dodatkiem żurawiny. Jak zajrzycie na stronę https://sprawdzmarket.pl/zurawina-mrozona-biedronka/ to przekonacie się, że w biedrocne jest do kupienia dobrej jakosci żurawina mrożona.
 
Posty: 437
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Chcesz upiec pyszne ciasto??? :D

przez motorowerzysta » 24 listopada 2023, o 16:36

Przygotowanie idealnej kostki piernikowej to wyzwanie, które wymaga przestrzegania kilku kluczowych zasad. Po pierwsze, ważne jest, aby wybrać odpowiednią mieszankę przypraw korzennych, która nada charakterystyczny smak. Następnie, kluczowe jest prawidłowe wyrabianie ciasta, aby osiągnąć odpowiednią konsystencję. Więcej przydatnych wskazówek na temat przygotowania idealnej kostki piernikowej można znaleźć na https://www.tarnobrzeg.info/2023/11/21/ ... iernikowa/ co jest świetnym źródłem informacji. Przestrzeganie tych zasad to pierwszy krok do sukcesu w pieczeniu pierników.
 
Posty: 1386
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości