Pierwsza jazda zx12 2002r.

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Pierwsza jazda zx12 2002r.

przez artur_diag » 5 lutego 2013, o 23:00

Cześć, chciałem się z wami podzielić wrażeniami z pierwszej przejażdżki na zx12, kupiłem go miesiąc temu i w ostatnią niedzielę postanowiłem wypróbować maszynę, jako że nigdy na niej nie śmigałem, byłem pełen obaw. Kupiłem moto na podstawie oględzin zewnętrznych, kilku gigabajtów zdjęć dokumentujących zmianę koloru, naprawy i zapewnień właściciela.
Jazda
Ucieszył mnie fakt obecności 6 przełożeń, także to że była cicha, 140 km/h puszczenie steru żadnej negatywnej reakcji moto reagował właściwie .Nie byłem w stanie sprawdzić osiągów ale czułem że jest wojownikiem, ogromny zapas mocy dostępny na każdym biegu, z racji tego że nie jestem bardzo doświadczonym motocyklistą, (7 sezonów a zaczynałem od cb500), mam do niego bardzo dużo szacunku.

To jest moje pierwsze moto z wtryskiem benzyny bardzo mi się podoba że po włączeniu ssania utrzymuje stałą prędkość, niestety nie bez szkody dla silnika.

Jeżeli macie jakieś rady chętnie posłucham.
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 stycznia 2013, o 15:06
Lokalizacja: 100lica

przez jewon » 6 lutego 2013, o 19:02

moja rada jest taka-nie jezdzij dwunastką w zimie.to nie sanie świetego mikołaja :-D
aa i jeszcze jedno .jak juz bedzie sezon i jesli po kilku miesiacach bedzie Ci sie wydawało że już ja okiełznałeś lub cos w tym stylu.to nic bardziej mylnego.ona własnie tylko na to czeka :-D
 
Posty: 1117
Dołączył(a): 10 października 2010, o 23:29
Lokalizacja: Jaworzno


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości