Strona 1 z 1

Praca za granicą

PostNapisane: 16 lipca 2018, o 23:56
przez scianka8
Witam
Mam w planach wyjazd do Holandii jako pielęgniarz
I pytanko dotyczace transportu, macie cos godnego polecenia?
Ostatnio gadałem ze znajomym o jakichś busach z Flotea: https://flotea.pl/autokary-autobusy/tra ... ka-anglia/
ale nie jestem przekonany. Ktoś korzystał?
prosze o rady :)

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 5 listopada 2018, o 16:25
przez aleksandra88
Przecież jest tak wiele możliwości pracy w Polsce, także przez internet. Warto się tymi możliwościami zainteresować. Polecam rzucić okiem na taką opcję jak make-cash - praca w internecie. Możliwości zarabiania w sieci jest dużo więcej niż Wam się wydaje.

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 15 stycznia 2019, o 14:41
przez halka3
Praca za granicą może być naprawdę ok, jednak wydaje mi się, że zanim się na taka pracę zdecydujemy, powinniśmy nieco chociaż zwiększyć swoją znajomość języka obcego, najlepiej języka angielskiego, który jest językiem uniwersalnym. Szkoła Językowa Speak-Up, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie https://www.speak-up.pl/angielski-dla-doroslych organizuje jak widać nawet takie kursy dla dorosłych, polecam :)

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 20 marca 2020, o 12:53
przez zolzet
Także uważam, że praca za granica daje nam większe możliwości ale pod warunkiem, że posiadamy znajomość danego języka obcego. Bo jednak bez tego to nie liczyłabym na jakąś dobrze płatna pracę za granicą. Dlatego też ja zanim cokolwiek zacznę szukać chcę podszkolić się w języku angielskim. I nawet już zapisałam się na kurs językowy do tej szkoły https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... zie-uczymy Mam tylko nadzieję, że przyswoję na tyle ten język bym mogła na spokojnie dogadać się tam na miejscu ze wszystkimi

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 12 maja 2020, o 11:49
przez dominik3332
Mnóstwo osób chciałoby mieć bardzo dobrą pracę.Jak ktoś wejdzie na stronę internetową Praca marzeń to może taką prac w przyszłości znajdzie.

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 14 maja 2020, o 13:49
przez bigkahuna
Na zmianę kariery zawsze jest czas. Teraz wystarczy poszperać trochę w sieci by mieć pokazane możliwe ścieżki rozwoju. Pytanie jakie warto sobie zadać to co chcemy w rzeczywistości robić oraz ile można na tym zarobić. Szczerze to nie wierzę w pracę ze względu na pasję czy coś w tym stylu. Ma ona dawać mi satysfakcję i życie na poziomie. Mój znajomy swego czasu szukał właśnie takiej zmiany, decydując się na skorzytanie ze szkolenia na wózki widłowe online oferowane przez jednego z liderów rynku. W tej chwili pracuje zagranicą, odłożył trochę pieniędzy oraz ma zamiar kupić mieszkanie.

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 4 czerwca 2020, o 06:22
przez bogdan21
Ja zagranicą pracowałem osiem lat.Teraz jest mnie stać na kupno bardzo dobrego mieszkania z https://www.ogrodywlochy.pl .Kuzyn polecił mi tę inwestycję.

Re: Praca za granicą

PostNapisane: 13 sierpnia 2020, o 12:20
przez polcia
ja pracuje za granicą juz ładnych pare lat :) wyjeżdzam do Niemiec z agencją DOLCE VITA i tu jestem opiekunką osob starszych :) Jest okej bo zarobki są wysokie, można liczyć na dodatkowe premie. jest umowa, bezpieczeństwo, komfort.