Strona 1 z 1

sprzątanie

PostNapisane: 5 października 2018, o 18:48
przez szumuszumi
Hej, czy macie jakieś doświadczenia z firmami sprzątającymi? Biję się z myślami ciągle, https://moppy.pl/sprzatanie-uslugi-sprzatajace/sprzatanie-mieszkan ale coraz bardziej mam ochotę skorzystać z usług takiej firmy.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 22 października 2018, o 11:59
przez Kawazrana
Ale chcesz taką firmę wynająć do sprzątania domu? Jesli tak to moim zdaniem to trochę bezsensowny pomysł. Jeśli kupisz dobry odkurzacz parowy https://www.asc-pro.pl/sklep/odkurzacze/parowe/ to szybko i dokładnie sama posprzątasz w pomieszczeniach. Naprawdę, nie ma co tracić pieniedzy na takie usługi. Pamiętaj, że przy regularnym sprzataniu nie ma wiele pracy.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 1 lipca 2019, o 09:28
przez CarleyH
Szukam dobrego odkurzacza. Znajomy polecił mi ten link https://www.wmsd.edu.pl/odkurzacz-do-ro ... -lampa-uv/ i naprawdę sporo ciekawych rzeczy można tam znaleźć. Sami się przekonajcie.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 4 lipca 2019, o 13:02
przez Knowing
Sprzątanie mieszkań to jeszcze nic, najgorzej jak trzeba posprzątać warsztat motocyklowy... Mieliśmy niedawno taką niemiłą sytuację, że węże do wody nam popękały i trzeba było szybko pobiec do sklepu po kompensatory http://wezetobi.pl/armatura-przemyslowa/kompensator/, a tutaj klienci czekają... Na szczęście daliśmy radę, ale od tego czasu części zapasowe do armatury mamy zawsze na zapleczu.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 9 lipca 2019, o 02:38
przez basssia
Niekoniecznie się zgodzę z Wami. Myślę trochę w inny sposób.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 4 lipca 2020, o 13:17
przez motorowerzysta
Wydaje mi się, że większość osób po prostu nie lubi sprzątać, gdyż nie posiadają do tego odpowiednich urządzeń. Odkąd kupiłem do mieszkania fajny odkurzacz bezworkowy https://rankingodkurzacz.pl/najlepsze-o ... ezworkowe/ to muszę przyznać, że jak najbardziej samo sprzątanie wyszło mi na plus. Teraz wiem już jak dużo daje używanie dobrego sprzętu.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 14 sierpnia 2020, o 11:59
przez karol3326778
Moja firma od nie dawna zdecydowała się na współpracę z sprzątanie Bydgoszcz .O tej firmie słyszałem same pozytywne opinie i dlatego zdecydowałem się na współpracę.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 22 sierpnia 2020, o 21:39
przez biznesowy12
Są sytuacje w których niezbędna jest pomoc specjalistów, jak zgon bliskiej osoby lub kogokolwiek w mieszkaniu. Należy wtedy dla własnego bezpieczeństwa zdezynfekować dom. Najlepiej moim zdaniem zatrudnić firmę jak https://vector-uslugi.pl/dezynfekcja-po-zgonie/

Re: sprzątanie

PostNapisane: 27 sierpnia 2020, o 14:23
przez tictac
Nie znam osoby, która lubiłaby sprzątać :) Ale trzeba to robić więc warto sobie ułatwiać to zadanie. W artykule https://tipy.interia.pl/artykul_23542,1 ... taniu.html znajdziecie porady dotyczące sprzątania, które warto wykorzystać w codziennym życiu.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 31 sierpnia 2020, o 12:53
przez karol3326778
Teraz jest bardzo dużo firm co sprzątają bardzo dobrze.Sam kilka tygodni temu nawiązałem współpracę z sprzątanie firm bydgoszcz .Ta firma w stu procentach jest bardzo dobra.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 24 września 2020, o 13:00
przez Marzena21
Kiedy frapuje Cię ów problem to obligatoryjnie przeczytaj ten tekst. Z doświadczenia uważam, że odnajdziesz tu wszystkie najpotrzebniejsze wskazówki. Spójrz w wolnej chwili - http://ultramaxmopy.pl .

Re: sprzątanie

PostNapisane: 1 października 2020, o 21:21
przez paszket
Do mycia okien korzystaliśmy z usług https://getclean.pl/lokalizacje/lodz/ . Firma 10/10 mają naprawdę świetne opinie a jakość usług robi wrażenie. Poza oknami piorą też tapicerkę w tym samochodową, dywany. Czyszczą parowo powierzchnie. Mają też w innych miastach oddziały.

Re: sprzątanie

PostNapisane: 13 października 2020, o 11:26
przez Klaudia123
Do prania dywanów polecam tą firmę z warszawy [url][/url]https://www.pranie-wykladzin-biurowych.warszawa.pl/pranie-dywanow-warszawa/

Re: sprzątanie

PostNapisane: 19 października 2020, o 20:18
przez biznesowy12
Może się wam też przydać namiar na firmę zajmującą się eliminacją robactwa różnego pochodzenia jak pluskwy, ale też pchły, które są dość częstym problemem u osób posiadających zwierzęta. Polecam ofertę https://vector-uslugi.pl/dezynsekcja-dezynfekcja/. Profesjonalna i szybka pomoc w dobrej cenie.