Strona 1 z 1

Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 16 kwietnia 2019, o 09:42
przez Grotesquex
Kiedy i w jakich okolicznościach pojechaliście w pierwszą dłuższą pracę na motocyklu?!?
Przede mną właśnie pierwsza taka jazda - z Wałbrzycha jadę w lipcu na wakacje do Zakopanego, zarezerwowałem sobie pobyt w Hotelu Crocus http://www.hotelcrocus.pl/ i mam nadzieję dotrzeć w jednym kawałku ;) Jeśli nie będzie żadnych niespodzianek na trasie, to po 5-6 godzinach powinienem być na miejscu. Nie zamierzam szaleć, lepiej pojechać ostrożniej niż przesadnie ryzykować.

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 18 kwietnia 2019, o 12:01
przez Samos01
Dzięki wielkie za ciekawe porady. Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą.

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 27 kwietnia 2019, o 17:33
przez Filieshh
Przede wszystkim dobrze się ubezpiecz. Dobre ubezpieczenie jak i sprawdzone porady znajdziesz tutaj https://wakacyjnapolisa.pl .

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 29 kwietnia 2019, o 20:48
przez halka3
Jeśli wybieracie się w taką dłuższa podróż samochodem, to warto też dobrze wyposażyć takie auto, na przykład w kamerkę samochodową. Wbrew pozorom taki sprzęt wcale nie jest drogi, na przykład na stronie https://smartcams.pl/83-wideorejestratory takie kamerki są dostępne w naprawdę atrakcyjnych, niewygórowanych cenach :)

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 14 maja 2019, o 04:08
przez avistak
Tu sobie poczytaj artykuły na ten temat https://www.ubezpieczeniaonline.pl . Według mnie są bardzo wartościowe pod tym kątem.

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 15 czerwca 2019, o 21:11
przez magdzia
Dłuższa podróż? Brzmi ciekawie... To może warto byłoby zwiedzić nawet całą Polskę. Ostatnio czytałam na temat różnych rejonów. Ponoć coraz częściej odwiedzany jest Włocławek ze względu na swoją historię. Możesz nawet znaleźć tutaj https://meteor-turystyka.pl/noclegi,wloclawek,0.html tanie we Włocławku noclegi, jakbyś potrzebował.

Re: Pierwsza dłuższa podróż

PostNapisane: 14 października 2019, o 11:34
przez aleksandra88
Mnie zastanawia to, czy byliście kiedykolwiek w Anglii. My chcielibyśmy zrobić objazdówkę i na pewno w tym celu przyda nam się mapa UK z księgarni internetowej https://rewolucja.co.uk/ksiazki/przewodniki-i-kartografia/kartografia-mapy. Co warto zobaczyć w Anglii?