Strona 1 z 1

Wygodna łazienka

PostNapisane: 30 lipca 2020, o 14:30
przez halka3
Witajcie,
właśnie planuję remont w mojej łazience. Zależy mi na tym, aby była ona urządzona nie tylko ładnie, ale również i wygodnie. Zastanawiam się najbardziej nad wyborem wanny. Jaka wanna będzie Waszym zdaniem najwygodniejsza? Spory wybór wanien widziałam na przykład w sklepie internetowym https://www.lazienkiabc.pl/Wanny-c4. Która wanna najbardziej się Wam tam podoba?

Re: Wygodna łazienka

PostNapisane: 12 sierpnia 2020, o 09:14
przez zolzet
Każda łazienka jest wygodna albo powinna tak być urządzona. Dlatego też bardzo często szukamy jakiś inspiracji w internecie. Ja w każdym razie tak robię bo jednak fajnie jest zobaczyć co jest aktualnie modne a co nie. I tak też trafiłam na ofertę tego sklepu https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/susz ... stale/4962 z suszarkami ściennymi na pranie. W sumie to nie jest takie złe rozwiązanie, gdyż taka suszarka zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż takie tradycyjne. Także zastanowię się nad taką suszarką

Re: Wygodna łazienka

PostNapisane: 24 sierpnia 2020, o 11:32
przez wiki01
Jak myślicie, która umywalka do łazienki będzie najlepsza? Zastanawiam się nad nablatową. Czytałam o niej w artykule: https://krzemien.com.pl/news/umywalka-n ... wpuszczana ale jakoś dalej nie jestem przekonana. Co mi poradzicie?

Re: Wygodna łazienka

PostNapisane: 10 września 2020, o 13:48
przez Bara66
Gdy dotyczy Cię właśnie ów problem to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://wlazience.com.pl .

Re: Wygodna łazienka

PostNapisane: 24 września 2020, o 23:33
przez magdzia
Tak, to ważne, aby łazienka była wygodna, funkcjonalna. W szczególności, kiedy nie jest ona jakaś duża. To, trzeba naprawdę uważać, aby ją nie zagradzić. W każdym razie, jak chodzi przykładowo o eleganckie płytki, to oferta w klink.pl powinna wam się spodobać. Możecie sobie sprawdzić.

Re: Wygodna łazienka

PostNapisane: 6 października 2020, o 11:04
przez Marzena21
Gdy pragniesz się dowiedzieć na ten temat więcej to polecam wejść sobie na stronę - http://wlazience.com.pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najpotrzebniejsze informacje odnośnie owego tematu. Według mnie skupienie solidnej wiedzy.