Strona 1 z 1

Prezent dla mężczyzny? Czy to dobry wybór?

PostNapisane: 11 sierpnia 2020, o 12:21
przez jozioslop
Witam Panów:) mam pytanie, gdyż od zawsze tak się utrzymuje ze to mężczyzna kupuje prezent dla kobiet. Chciałabym zaskoczyć chłopaka i kupić mu coś wyjątkowego? Czy np zegarek taki jak tutaj - https://ekokarat.pl/z-okazji/prezent-dla-mezczyzny będzie dobrym wyborem? Czy jednak to za droga rzecz i lepszy mniejszy upominek?

Re: Prezent dla mężczyzny? Czy to dobry wybór?

PostNapisane: 25 sierpnia 2020, o 09:33
przez aleksandra88
Bardzo oryginalnym pomysłem na prezent jest też moim zdaniem etui na kluczyki keyless. Oczywiście pod warunkiem, że dana osoba ma taki kluczyk :) Duży wybór tego typu etui znajdziecie na stronie https://e-keyless.pl/etui-keyless-na-kluczyki .

Re: Prezent dla mężczyzny? Czy to dobry wybór?

PostNapisane: 27 sierpnia 2020, o 09:48
przez halka3
Moim zdaniem zawsze dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny będą jakieś fajne, eleganckie perfumy ;) Co powiecie na zapach Valentino, taki jak na stronie internetowej https://francuskieperfumy.pl/valentino-perfumy-meskie? Mi osobiście bardzo się on podoba, a Wam?

Re: Prezent dla mężczyzny? Czy to dobry wybór?

PostNapisane: 31 sierpnia 2020, o 19:08
przez polcia
Też wychodzę z założenia, ze perfumy to super pomysł jeśli chodzi o upominek dla faceta ( zresztą dla kobiety podobnie). Na rynku jest tak wiele ciekawych zapachów, każdy znajdzie coś dla siebie :) fajne są na przykład te perfumy męskie dior https://perfumy33.pl/80-dior-perfumy-l-amour. Zapach bardzo trwały, fajny na każdą porę dnia czy nocy :)

Re: Prezent dla mężczyzny? Czy to dobry wybór?

PostNapisane: 2 października 2020, o 04:32
przez magdzia
Powiem tak... Wszystko w dużej mierze zależy od waszego budżetu. Przykładowo tutaj http://domaukcyjnypanorama.pl/31-zegarki moglibyście kupić zegarki światowych producentów, które są luksusowe. Macie tam najróżniejsze w tym kierunku aukcje, także możecie sprawdzić co jest teraz dostępne.