Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez cancia » 28 marca 2021, o 03:23

Powiedzmy sobie wprost, że długoterminowy wynajem samochodów nie jest jeszcze tak bardzo popularny w Polsce, jak w innych krajach. Ja zaryzykowałam i zamiast wchodzić w leasing postawiłam na Car 4 Vip. Od roku wynajmuję od nich samochody dla moich pracowników. Są bardzo profesjonalną firmą i zawsze wychodzącą na przeciw klientowi.
 
Posty: 27
Dołączył(a): 19 sierpnia 2019, o 07:59

Re: Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez paszket » 18 sierpnia 2021, o 01:20

W Warszawie? Na pewno są wypożyczalnie Flex Rent. Jak mam polecać gdzie mają zadbane i sprawdzone samochody to na pewno właśnie u nich. Już kilka razy brałem auto i za każdym razem pełne zadowolenie. I samochód jak nówka, i cena dobra a do tego mało formalności. Bardzo dobre podejście do klienta, dlatego chętnie do nich wracam.
 
Posty: 258
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez rolka » 30 sierpnia 2021, o 16:02

Bardzo dobre warunki ma wypożyczalnia samochodów Kraków także polecam wam zapisać sobie na nich namiar. Ja wiele razy wynajmowałam od nich samochód i nigdy się nie zawiodłam. Samochody sprawne, zadbane, cenowo też wychodzi okej.
 
Posty: 437
Dołączył(a): 3 listopada 2020, o 10:34

Re: Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez motorowerzysta » 20 maja 2022, o 19:39

Poniekąd samo korzystanie z wypożyczalni jest fajne, gdyż np. u mnie często zdarzają się sytuacje, że potrzebuję samochodu dostawczego na jeden czy dwa dni. Właśnie dlatego moim zdaniem warto jest w takiej sytuacji skontaktować się z wypożyczalnią https://www.kangoor.pl/wypozyczalnia-samochodow-radom gdzie właśnie takie auta są dostępne.
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez dakeda » 24 stycznia 2024, o 14:55

Zamiast tego polecam wejście w leasing, zobaczcie - https://leasing24.poznan.pl/
Temat jest na spokojnie do ogarnięcia i to nie są wymagane jakieś imponujące parametry klienta,
Korzystaliśmy z leasingu kilkukrotnie - za każdym razem udawało się osiągnąć sensowne warunki.
Największy plus? Minimum obowiązków z naszej strony.
Formalności załatwiane online i tak to powinno przebiegać.
Leasing sam w sobie jest mega opłacalną formą finansowania.
 
Posty: 119
Dołączył(a): 27 sierpnia 2020, o 08:14

Re: Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

przez motorowerzysta » 23 marca 2024, o 11:08

Wielu przedsiębiorców zastanawia się, jak poprawnie rozliczyć podatek VAT od wynajmu samochodów, aby być w pełni zgodnym z polskimi przepisami podatkowymi. Znalezienie wiarygodnych źródeł może być wyzwaniem, jednak istnieją strony, które oferują rzetelne poradniki. Taką właśnie pomoc oferuje strona dostępna pod https://bziuk.pl/jak-rozliczy-podatek-v ... -samochodu zapewniając jasne i precyzyjne wyjaśnienia, które pomogą w rozliczeniach.
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości
cron