Sprawdzony ginekolog

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Sprawdzony ginekolog

przez dakeda » 23 września 2022, o 12:44

Potrzebny rzetelny, zaangażowany ginekolog Kraków. Chodzi o poprowadzenie bardzo problematycznej ciąży. Czy macie kogoś takiego? Dwóch specjalistów już odmówiło. Temat jest złożony - na początek do konsultacji telefonicznej. Kto jest w stanie polecić kogoś takiego?
 
Posty: 119
Dołączył(a): 27 sierpnia 2020, o 08:14

Re: Sprawdzony ginekolog

przez paszket » 28 kwietnia 2023, o 22:36

Najlepiej wybrać się do specjalisty z polecenia, szczególnie jeśli ciąża nie przebiega książkowo. Na badania prenatalne się zdecydowaliście? Już od 10 tygodnia ciąży można wykonać badania wolnego płodowego dna warszawa. Badanie obejmuje analizę materiału genetycznego dziecka pod kątem 94 chorób genetycznych. To test o wysokiej czułości i szerokiej walidacji klinicznej.
 
Posty: 258
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Sprawdzony ginekolog

przez krea » 17 maja 2023, o 09:39

Mam sprawdzoną ginekolog w swojej rejonowej przychodni i mam do niej zaufanie, zamierzam zacząć stosować antykoncepcję hormonalną i ona poleciła mi drovelis, muszę tylko zrobić badania zanim wypiszę mi receptę na nie
 
Posty: 79
Dołączył(a): 5 sierpnia 2019, o 08:49

Re: Sprawdzony ginekolog

przez paragon » 19 maja 2023, o 09:32

Gdybyście szukali specjalisty od endometriozy to w szpitalu medicover jest zespół specjalistów który przeprowadza nawet bardzo skomplikowane zabiegi, także takie w asyście robota da vinci
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2 sierpnia 2019, o 11:58

Re: Sprawdzony ginekolog

przez motorowerzysta » 12 lutego 2024, o 10:18

Ośrodek medyczny wspomaganego rozrodu zaprasza wszystkich zainteresowanych leczeniem niepłodności do korzystania z forum embriologicznego. Dostępne na https://www.novum.com.pl/forum-embriologiczne/ forum jest bogatym źródłem informacji, które pomaga pacjentom zrozumieć złożoność procedur i procesów embriologicznych. Jest to element naszego zaangażowania w edukację pacjentów i umożliwienie im aktywnego uczestnictwa w procesie leczenia.
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17

Re: Sprawdzony ginekolog

przez motorowerzysta » 21 marca 2024, o 12:02

Wybierając gabinet ginekologiczny, ważne jest, aby zwrócić uwagę na jego lokalizację i dostępność komunikacyjną. Przy wyborze https://www.boramed.pl/ zauważyłam, że jest on zlokalizowany w dogodnej lokalizacji, co ułatwia dojazd na wizyty bez zbędnego stresu. Dla wielu kobiet, zwłaszcza tych pracujących, jest to ważny czynnik przy wyborze odpowiedniego gabinetu.
 
Posty: 1385
Dołączył(a): 5 listopada 2019, o 22:17


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości