Właśnie otrzymałam nagrodę od Playboya

Tematy o wszystkim...

Moderator: michu

Właśnie otrzymałam nagrodę od Playboya

przez Gineczka » 8 października 2008, o 11:13

Właśnie dostałam przesyłkę za opublikowany list w Playboyu ;-)
Album "ziemia " wydawnictwa BBS Boks -przepiękne widoki naszej planety i zajefajne foty zwierząt -Bardzo mi się podoba !!!!
Naczelny napisał "Dla Grażyny z motorowo-Playbowymi pozdrowieniami -Marcin Meller" ha ha :lol:
Oraz płytę "Najszybsza muzyka do samochodu" (ciekawe czy na moto się sprawdzi ) :mrgreen:
pzdr ;-)

Meller liczył zapewne na przejażdżkę a tu ... :-(
Ostatnio edytowano 9 października 2008, o 00:26 przez Gineczka, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 20 marca 2008, o 23:05
Lokalizacja: Pozna

przez Picek » 8 października 2008, o 12:08

Gratki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Posty: 179
Dołączył(a): 12 września 2008, o 18:11
Lokalizacja: Gogolin

przez scibor » 8 października 2008, o 19:21

No i dobrze, masz przynajmniej frajde:). Gratuluje:)
 
Posty: 365
Dołączył(a): 6 czerwca 2007, o 16:41
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie

przez zdrojek » 8 października 2008, o 22:53

To juz sukces!!
Gratuluje!
 
Posty: 1593
Dołączył(a): 9 marca 2008, o 00:41
Lokalizacja: CB

przez Gineczka » 9 października 2008, o 00:22

:mrgreen: Tym bardziej ,że o treści motocyklowej
wklejam to co wydrukowali
.........................................................
Marzenia się spełniają!!!
Mam świetnego męża i cudowne dzieci ,sporo czasu poświęcam dla rodzinki (ale nie żałuję) :)
Skończyłam (niedawno) 30-tkę więc nadchodzi czas dla mnie!!! ...
Kiedy mam chwilkę czasu idę i otwieram garaż ... a tam już czeka ON ! ,wciągam znajomy zapach ...uśmiech już od dawna gości na mojej twarzy.
Odpalam maszynę ( cudownie mruczy) i czuję jak rosną mi skrzydła ...wsiadam i ... NOTHING ELSE MATTERS !!!!

Który raz pani zdaje?
- po raz pierwszy
- no to muszę objaśnić jakie zadania należy wykonać oraz w jakich sytuacjach egzamin będzie przerwany.
no i opowiada.....
Wychodzimy do poczekalni i słucham lamentu !
- ja już 6 raz !
- a moje testy już niedługo stracą ważność ....itd....
Wychodzę więc na dwór aby nie słuchać biadolenia i nakręcania się wzajemnie....
Na dworze spotykam grupę kumpli do których podchodzi gość zdający na moto -oblał!
Więc idę z powrotem , siadam i zatykam uszy
Wraca jakaś dziewczyna z placu ....oblała 8 RAZ
Po godz. słyszę swoje nazwisko, wychodzę i ...o kuźwa -czemu mi musiał się trafić taki egzemplarz ! nie dość ,że dzieliły nas "lata świetlne" to widziałam ,że o jakiejkolwiek rozmowie z tym Panem nie ma mowy !!!!
Prosi mnie do auta , myślę porąbało mu się ja przecież na "a". za chwilę sytuacja się wyjaśnia
-Pani Grażyna .... . i przedstawia się
następnie jedziemy pod budynek pod którym stoją motocykle
- proszę przygotować się do egzaminu
zakładam kask ,rękawice (ubrania celowo nie zabrałam ażeby nie "cwaniaczyć") a on taki tekst
-rękawice?? -przecież nie jest zimno! kurtkę też może pani tutaj pozostawić!
myślę ...nienormalny!? czy bierze mnie pod włos? ale zakładam i nie dyskutuję
Biorę moto uruchamiam opowiadam.....
-teraz proszę wjechać na prawy podjazd wykonać zadanie ,potem ósemka -wykonać , potem hamowanie awaryjne ....i pokazuje mi ręką w przestworza gdzie ma to być . Proszę aby określił na jaki sygnał ruszam i gdzie się zatrzymuję , w odpowiedzi słyszę ,że są "tam" żółte linie....(nic z tego nie wiem )
Więc przeprowadzam moto 5 m. wsiadam ,lusterka i słyszę ...
-proszę wjechać na ten drugi podjazd
Jadę i myślę ON mnie uleje ! (coś kombinuje) Zjeżdżając z podjazdu musiałam skręcić w prawo (do ósemki) a pachołki były ustawione tuż przy pochylni nie było miejsca przed pierwszym pachołkiem , jechałam więc bez zatrzymywania się i kurde!!!! pierwszy pachołek mijałam z LEWEJ strony ,a zawsze ćwiczyłam od PRAWEJ (lepiej mi szła ósemka ) i zestresowałam się ! -na szczeście zrobiłam te 5 ósemek i wyjechałam slalomem. Teraz myślę jak z tym hamowaniem ? Stanęłam i czekam na sygnał a on machnął (tak bez sensu) Rozpędzam się i czekam na sygnał zatrzymania NIE DOSTAJĘ więc zatrzymuję się sama wg. Pana ŹLE !!!!
- pytam proszę mi wyjaśnić czy powinnam rozpocząć hamowanie w momencie gdy pierwsze koło przejedzie przez pierszą żółtą linię i muszę zakończyć przed drugą??? (są b. blisko) i słyszę
- co się pani czepia szczegółów czy ma dotknąć czy nie proszę WYKONAĆ HAMOWANIE AWARYJNE !!!
K...a !!! i co Ja z tego wiem ???? więcej już nie pytam -bo wiem ,że nie ma sensu , proszę tylko Anioła Stróża aby mnie oświecił
- wykonuję zadanie i słyszę -jedziemy do miasta
Jadę ... ktoś wlecze się 40km przed nami do najbliższej krzyżówki potem ok, Nagle jakiś osioł wchodzi na jezdnię zwalniam aby zdążył przejść ( nie chcę trąbić) jadę dalej o KURDE !!! światła wysiadły patrzę więc na znaki ,tramwaj i pieszych i znowu jakby mało ktoś cofa z parkingu i zauważa mnie w ostatnim momencie ...uf!
I NADCHODZI GWÓŹĆ PPOGRAMU !
Skrzyżowanie skręcam w prawo i czekam bo mam czerwone ...
- proszę jechać !!! słyszę w słuchawce
Myślę ...tak pewnie chcesz mnie ulać i robisz mnie w ciula! odwracam się i ręką pokazuję ,że mamy czerwone
-Proszę jechać !!!( podniesiony głos)
Więc ze strachem ruszam rozglądając się dookoła .Do końca jazdy zastanawiam się już tylko co to miał być za numer! Gość w ogóle wydawał za późno komunikaty o zmianie kierunku jazdy i ledwo przed ciągłą udawało mi się zmienić pas ( nie chciałam jechać sama -choć trasę znałam , bo przecież trzeba czekać na jego polecenia)
Jestem w wordzie ! zostawiam moto i pytam się czy zdałam
- proszę do środka (mówi takim tonem ,że nogi mi miękną) ...i zaczyna..

KAMERA ZAREJESTROWAŁA PANI PRZEJAZD NA CZERWONYM ŚWIETLE !!!!!

O ty skur.....!!!! jednak to był twój chwyt i patrzę na niego z nienawiścią...

-Ale po wczorajszej burzy światła nie działają prawidłowo i kazałem pani jechać , bo powinniśmy mieć zielone!
-UF , więc ponawiam pytanie bo nadal nic nie wiem - czy zdałam?
- a dlaczego miałaby pani nie zdać ? , przecież opanowała pani jazdę motocyklem !!!!
Uwierzcie, że w jego ustach "taki komplement " to niemalże jak owacje na stojąco
Więc dziękuję i odchodzę ...
- chwileczkę (myślę o coś mu jednak chodzi ) proszę ze mną do auta podwiozę panią i wypiszę dokumenty
Wsiadam b. grzecznie i ruszamy... ale auto ruszyć nie chce ani na 1 ani na wstecznym .
Kątem oka widzę CHŁOPIE MASZ RĘCZNY ZACIĄGNIĘTY ale nic nie mówię ażeby się nie obraził i nie odmyślił ( w końcu papier jeszcze nie wypisany) odwracam głowę do okna i PĘKAM ZE ŚMIECHU!!!
A potem wysiadam i nawet nie idę ...tylko płynę w powietrzu- ŻYCIE JEST PIĘKNE!!!
pozdrawiam Grażyna


+ mała fotka vulkana (tego z aviatara) KAWASAKI RZĄDZI ;-)
 
Posty: 27
Dołączył(a): 20 marca 2008, o 23:05
Lokalizacja: Pozna

przez DarkSoul » 9 października 2008, o 12:39

Hahaha gratuluje nagrody :-)
 
Posty: 116
Dołączył(a): 26 lutego 2008, o 19:18
Lokalizacja: Pyra

przez Slesz » 9 października 2008, o 16:09

a czytałem... czytałem w gazecie :mrgreen: :mrgreen:

graty jeszcze raz Gineczka
 
Posty: 393
Dołączył(a): 11 lutego 2008, o 22:58
Lokalizacja: Krzy

przez michoo » 9 października 2008, o 22:43

Slesz napisał(a):a czytałem... czytałem w gazecie :mrgreen: :mrgreen:


TAAAKKK czytałem Sleszowski przyznaj sie lepiej ze na czarnobioały pictorial Figury przerzuciłeś :DD
 
Posty: 586
Dołączył(a): 7 czerwca 2007, o 18:35
Lokalizacja: Wydra

przez Slesz » 10 października 2008, o 17:26

no figura jest.... FIGURA!!! :mrgreen: !!! no przynajmniej kiedyś była ;-)
 
Posty: 393
Dołączył(a): 11 lutego 2008, o 22:58
Lokalizacja: Krzy


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości