Plecak motocyklowy

kaski, rękawice, kombinezony, żółwie co gdzie po ile..

Moderator: michu

plecak motocyklowy

przez maniakowy » 18 lipca 2010, o 01:03

jak w temacie. co myslicie o tym plecaku. ladownosc 15-18 litrow.

klik

nie potrzeba mi duzego plecaka.. chce zmiescic sredni recznik, jakies buty, koszulke i spodenki :) ma ktos jakiegos plecaka w tych rozmiarach?

kolega kupil icona tankpada, ktory wygladal na normalnego.. a nie zmieszcza sie tam nawet male buty ;) co jedynie 2 male piwa ;) i boje sie, ze ten tez moze byc taki skromny ;)
Ostatnio edytowano 24 czerwca 2011, o 01:54 przez maniakowy, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 219
Dołączył(a): 19 czerwca 2009, o 23:02
Lokalizacja: Elbl

przez euro » 18 lipca 2010, o 01:38

kurde myślałem że będziesz się swoją Babą chwalił a tu taka poraszka.....
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 czerwca 2010, o 20:41
Lokalizacja: Gr

przez michal78 » 18 lipca 2010, o 02:31

powitac! akurat posiadam ten plecak :) i na to co piszesz sie nadaje! :)
 
Posty: 918
Dołączył(a): 31 maja 2007, o 10:54
Lokalizacja: bludenz

przez kaszub » 18 lipca 2010, o 10:26

maniakowy, mam taki ,do tych rzeczy co piszesz to śmiało włożysz mam taki sam ale na plecach go nie miałem ,miałem go na zlocie teraz w mazurach -zona miała go na plecach ale innej firmy ,żółw ten garb jest plastikowy i innej marki ,ale powiem ci że nie jest za pojemny za bardzo ,tank pad oxford mój jest bardziej pojemny :-(

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez koliber » 18 lipca 2010, o 11:41

maniakowy napisał(a):chce zmiescic sredni recznik, jakies buty, koszulke i spodenki :)

no to spokojnie wejdzie chyba nawet bez rozpinania/powiekszania

plecak naprawde fajny na krotkie wypady lub do jazdy miejskiej gdzie nie potrzeba duzo rzeczy brac ze soba

wierzchnia warstwa (żółw) jest usztywniony, w dodatkowej kieszonce masz pokrowiec przeciwdeszczowy, a podwojne szelki daja Ci komfort psychiczny ze go nie zgubisz przy wiekszych predkosciach ;-) w srodku masz karabinczyk na klucze, a na szelkach dwie male kieszonki zapinane na zamek na jakies pierdolki, aha i jeszcze jest kieszonka na dodatkowa szybke do kasku

korzystam dokladnie z tego plecaka i uwazam go za dobrze wydane pieniadze
Avatar użytkownika
 
Posty: 448
Dołączył(a): 29 lutego 2008, o 01:36
Lokalizacja: 3miasto

przez maniakowy » 18 lipca 2010, o 11:46

dzieki koledzy :) no to zamawiam ! :-D
 
Posty: 219
Dołączył(a): 19 czerwca 2009, o 23:02
Lokalizacja: Elbl

Plecak motocyklowy

przez czarny » 3 lipca 2011, o 10:36

Witam serdecznie. Jestem w trakcie poszukiwania plecaka na moto. Prosiłbym bardzo o opinie tych których wstawię linki z aukcji. Może ktoś takowe posiada i może się wypowiedzieć. \

1. http://moto.allegro.pl/plecak-motocyklo ... 98623.html
2. http://moto.allegro.pl/plecak-zolw-vanu ... 64536.html

Obrazek
Obrazek

Podoba mi się ten ale cena na razie nie dla mnie :-)

http://moto.allegro.pl/plecak-alpinesta ... 84332.html
Obrazek

Może ktoś ma inne propozycje lub doświadczenia z plecakami na moto?? Z góry dziękuje :-)

1. wrzucamy foty na serwer bo linki wygasna i dla potomstwa nic nie bedzie
2. nie zakladamy nowych tematow jak mozna pod stary sie podpiąć
Ostatnio edytowano 3 lipca 2011, o 11:17 przez czarny, łącznie edytowano 7 razy
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez JAKUBKO » 3 lipca 2011, o 12:15

 
Posty: 200
Dołączył(a): 24 grudnia 2010, o 23:40

przez czarny » 3 lipca 2011, o 12:53

JAKUBKO napisał(a):http://www.kawasaki.pl/accessory.asp?Id=340E4A71FF9 moze taki :->


Zajebisty jest... zastanowię się bo 300zł to nie mało a 11 lipca moto do serwisu ;-)
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez hajen » 3 lipca 2011, o 12:53

Ja jeżdżę ze starszym modelem plecaka firmy akcesoriów do tenisa: Head.

Coś w podobie do tego:
http://www.xxlmarket.pl/?detale&_g[parent]=5526&_g[tid]=29843

Ma miejsce na buty z dołu plecaka, pokrowiec przeciw deszczowy, spinane szelki z przodu, dwie duże komory z kieszonkami i jedną mniejszą na zewnątrz (np. na dokumenty czy klucze). Do tego ma małą dziurkę u góry plecaka na kabelek do słuchawek.

Ten model ma symbol TTH-035


A co powiecie na to? http://goldenset.pl/p686-Plecak_K2_Ambu ... _2010.html
hajen
 

przez czarny » 3 lipca 2011, o 13:12



Powiem Ci że ten z K2 mnie zainteresował... bukłak w sumie nie potrzebny ale przecież można go wyjąć...

aaa sorki jest też opcja bez bukłaka w naprawdę dobrej cenie... http://goldenset.pl/p685-Plecak_K2_Ambush_2010.html
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez wierzba6 » 3 lipca 2011, o 21:23

A używa ktoś mozę takiego alpinstarsa jak wstawiony wyżej? Sie nad nim zastanawiałem ale nie wiem czy wart jest swojej ćeny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 28 czerwca 2011, o 13:12
Lokalizacja: Sopot

przez czarny » 3 lipca 2011, o 22:00

wierzba6 napisał(a):A używa ktoś mozę takiego alpinstarsa jak wstawiony wyżej? Sie nad nim zastanawiałem ale nie wiem czy wart jest swojej ćeny


Z tego co wyczytałem na innym forum to jest naprawdę pierwsza liga. Ja teraz nie wydam tyle kasy ale z chęcią bym go zakupił. Podobno idealnie przylega do pleców i jest bardzo pojemny.
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez _Michał_ » 3 lipca 2011, o 23:21

czarny_ZX, poleciłbym Ci opcję 2 czyli Vanucci ;-) Sam takiego używam i jest to rewelacja :-D Plecak w rozsądnej cenie, dobrze wykonany. Dodatkowe zapięcie w pasie oraz na wysokości klatki piersiowej powoduje, że "nie lata" po plecach - nie przemieszcza się. Spokojnie można z nim lecieć ponad 2 paki i praktycznie nie czuć, że coś zalega na plecach ;-) Masa przegródek, karabińczyk np na klucze. Co ważne jest możliwość "rozpięcia"zamkiem i wówczas wejdzie więcej gratów ;-) W górnej części pokrowiec przeciwdeszczowy, który można w razie czego wyciągnąć. Jedyny minusik (dla niektórych plus) to, że nie jest usztywniany przez co jak nie jest "załadowany" (np lecisz na pusto) to trochę się zagina w dolnej części.. Posiada elementy odblaskowe - naprawdę fajny produkt :-D Wcześniej miałem alpinestarsa, był OK ale ten jest zdecydowanie lepszy na moto :-D
 
Posty: 568
Dołączył(a): 6 kwietnia 2008, o 15:52
Lokalizacja: Lodz

przez czarny » 4 lipca 2011, o 09:57

_Michał_ napisał(a):czarny_ZX, poleciłbym Ci opcję 2 czyli Vanucci ;-) Sam takiego używam i jest to rewelacja :-D Plecak w rozsądnej cenie, dobrze wykonany. Dodatkowe zapięcie w pasie oraz na wysokości klatki piersiowej powoduje, że "nie lata" po plecach - nie przemieszcza się. Spokojnie można z nim lecieć ponad 2 paki i praktycznie nie czuć, że coś zalega na plecach ;-) Masa przegródek, karabińczyk np na klucze. Co ważne jest możliwość "rozpięcia"zamkiem i wówczas wejdzie więcej gratów ;-) W górnej części pokrowiec przeciwdeszczowy, który można w razie czego wyciągnąć. Jedyny minusik (dla niektórych plus) to, że nie jest usztywniany przez co jak nie jest "załadowany" (np lecisz na pusto) to trochę się zagina w dolnej części.. Posiada elementy odblaskowe - naprawdę fajny produkt :-D Wcześniej miałem alpinestarsa, był OK ale ten jest zdecydowanie lepszy na moto :-D


Chciałbym ten oryginalny ze sklepu Kawasaki ale za dużo kasy i też wydaje mi się najlepszą opcją ten Vanucci... Dzięki bardzo za opinie _Michał_ :-) a więc zamawiamy ;-) Pozdrawiam
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez J E L I T O » 16 lipca 2011, o 08:01

zamówiłem wczoraj oryginalny plecak kawasaki, ten który pokazał Jakubko, zobaczymy co przyjdzie. żeby tylko nie okazał się mały.
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 stycznia 2011, o 22:04
Lokalizacja: STALOWA WOLA

przez FRYC » 16 lipca 2011, o 08:39

J E L I T O, iel takie cusdo kosztuje????
Daj znać czy to duże i jak sie sprawdza. Tez jestem naetapie poszukiwania plecaka i Kawasaki widziałem ten
http://www.kawasaki.pl/accessory.asp?Id=3404AE37116

i ogólnie ok.
Czekam na Twoja recenzje.
 
Posty: 317
Dołączył(a): 23 czerwca 2011, o 19:32
Lokalizacja: 12 km od Gdyni

przez czarny » 16 lipca 2011, o 14:48

J E L I T O napisał(a):zamówiłem wczoraj oryginalny plecak kawasaki, ten który pokazał Jakubko, zobaczymy co przyjdzie. żeby tylko nie okazał się mały.


Jak tylko dojdzie to daj znać... teraz już nie pamiętam ale na stronie gdzieś znalazłem wymiary plecaka... Wygląda super ale jak przyjdzie to zdaj recenzje...

FRYC ten plecak kosztuje 300zł... Ten który Ty pokazałeś też jest w dobrej cenie i wygląda naprawdę solidnie ale poczekamy na recenzje od JELITA :-D[/b]
 
Posty: 1308
Dołączył(a): 18 czerwca 2011, o 16:38
Lokalizacja: jestem

przez J E L I T O » 16 lipca 2011, o 18:21

oka, dam znać co i jak. Wydaje się być super bo ma twardą pokrywę a i cena 300zł w sumie spoko.
hehe zamówiłem też okulary big racer do kompletu.

[ Dodano: 21 Lipiec 2011, 18:38 ]
Plecak dzisiaj doszedł. Jest zajebisty, polecam! Mnóstwo przegródek, miejsce na laptopa, długopisy, nakładka przeciwdeszczowa. Wszystko przemyślane. Jestem bardzo zadowolony.
 
Posty: 108
Dołączył(a): 16 stycznia 2011, o 22:04
Lokalizacja: STALOWA WOLA

przez kaszub » 16 sierpnia 2011, o 21:10

J E L I T O, ale rewelacji z pakownością nie ma jak VANUCCI co ???
 
Posty: 3764
Dołączył(a): 3 lipca 2009, o 19:48
Lokalizacja: Kaszuby-GKA/GDA/GWE

przez Grzesku » 9 kwietnia 2012, o 10:16

Miałem ten plecak Alpiny tech aero i na prawde pierwsza klasa. Plecak bardzo ładowny, można go powiększyć, liczne kieszonki, świetnie układał się na plecach. Przy zapiętym kasku na plecaku lecisz 250 i nawet go nie czuć. Cena hmmm często grubo ponad 500, ale można złapać okazję na allegro i wyrwać go za 300
 
Posty: 26
Dołączył(a): 18 kwietnia 2011, o 09:50
Lokalizacja: Wroc

Poprzednia strona

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości
cron