Serwis Chorzów (woj. Śląskie)

Tutaj wpisujemy opinie o warsztatach motocyklowych w naszym mieście.

Serwis Chorzów (woj. Śląskie)

przez macman » 3 września 2008, o 21:44

wymieniałem w serwisie Kawasaki w Chorzowie, wbrew opinią jaka krąży w necie o tym serwisie jestem bardzo zadowolony. Jest tam nowy mechanik Tomek który lata też na 9 zrobił wszystko tak jak trzeba i jestem zadowolony bez problemu no i oczywiście zaskoczyła mnie bardzo mile cena za usługę a zrobiłem tam generalny przegląd przygotowujący do sezonu (synchronizacja gaźników wymiana oleju w silniku i lagach wymiana płynu hamulcowego wymiana filtrów i takie tam) i zapłaciłem 670 zł więc cena chyba przystępna jak na serwis.
Polecam ten serwis (Serwis Kawasaki PZM, Chorzów ul. Styczyńskiego 22 tel 032 241 33 05). W cenie miałem nawet transport z garażu do serwisu i z serwisu do garażu.
Ostatnio edytowano 23 czerwca 2011, o 12:49 przez macman, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lipca 2008, o 15:33
Lokalizacja: Sosnowiec

przez matisu » 10 września 2008, o 08:51

W pełni popieram Serwis rewelacja . Moje zl 600 odżyło po jego regulacji .
Zapłaciłem 300 zł za regulację wszystkiego co można wyregulować i jeszcze przeczyścił wszystkie filtry i poprawił łączenia za darmo ! polecam wart każdej złotówki
 
Posty: 6
Dołączył(a): 31 maja 2008, o 08:55
Lokalizacja: ?wierklaniec

przez Ar2rM » 22 listopada 2008, o 12:54

Nie ma sie co dziwic. To jest ASO Kawasaki.
 
Posty: 528
Dołączył(a): 23 lipca 2008, o 13:49
Lokalizacja: Chorz

przez mychu1 » 10 marca 2009, o 23:29

Witam
Też tam byłem i wystawiam ocenę dobrą z plusem. Mały minus za kiepską komunikację między serwisem a salonem ale poziom usług ok. Facet nie ściemniał - zrobił to co miał zrobić i ewentualnie zwrócił uwagę że w przyszłości można pomyśleć o wymianie tego czy innego elementu. W innych miejscach spotkałem się z sytuację że "nadgorliwiec" nie dzwoniąc wcześniej zrobił parę dodatkowych rzeczy, które niby były do zrobienia i odpowiednio sobie za to zażyczył.
Pzdr mychu1
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 marca 2009, o 22:06
Lokalizacja: Bytom


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość