Jaki bank do kredytu na budowę domu

Gotowe rozwiązania najczęstszych problemów, porady, opisy napraw i dane techniczne.
UWAGA!!
W tym dziale nie zadajemy pytań, tylko publikujemy opisy napraw, przydatne dane techniczne itp.

Jaki bank do kredytu na budowę domu

przez piters » 31 grudnia 2021, o 09:25

Proszę o informację jak wygląda budowa domu z bankiem PNB Paribas? I jakie Banki polecacie na budowę domu. Chodzi mi o bezproblemowe rozliczanie transz i w jakim banku tych transz otrzymam najmniej?
 
Posty: 386
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Re: Jaki bank do kredytu na budowę domu

przez optimus » 31 grudnia 2021, o 10:13

BNP trzy transze. Bezproblemowe rozliczanie - teraz w czasie pandemii tylko zdjęcia przesyłane do osoby wykonującej inspekcje - inspekcją 200 zł. Bezproblemowe podejście.
Dodatkowo w BNP obniżka marzy dla domu energooszczednego.

Najlepiej jednak jeśli oferta jest dopasowana indywidualne do konkretnej osoby. Polecam te bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym - doradca dobierze odpowiednia ofertę pod Ciebie.
 
Posty: 359
Dołączył(a): 25 października 2019, o 07:56

Re: Jaki bank do kredytu na budowę domu

przez paszket » 24 lutego 2022, o 10:52

Oferty banków trzeba dokładnie porównać tak naprawdę. Ja już na etapie początkowym wiedziałem, że bez kredytu nie dam rady postawić domu. Chociaż nie miałem pojęcia jakie pieniądze będą mi potrzebne. Na szczęście znalazłem takie projekty domów które były dostępne z dokładnym kosztorysem budowy opracowanym na ten kwartał roku w którym ruszyła budowa. Dlatego z kredytem poszło sprawnie i pieniędzy rzeczywiście wystarczyło. Dom jest spełnieniem naszych marzeń, nie mamy wątpliwości, że było warto.
 
Posty: 259
Dołączył(a): 23 grudnia 2018, o 16:44

Re: Jaki bank do kredytu na budowę domu

przez mechan » 4 marca 2022, o 10:25

Dziękuję za poruszenie tego tematu, poczekam na kilka wypowiedzi i zobaczę, co będę robiła. W końcu domek https://www.mgprojekt.com.pl/willa-parterowa-wariant-d dopiero zaczynamy budować początkiem przyszłego roku. Projekt już mamy, działkę tez, przyjdzie nam pomyśleć o odpowiednim wykończeniu za kilka miesięcy od budowy dopiero, ale kasa to potrzebna będzie na już.
 
Posty: 183
Dołączył(a): 18 października 2019, o 16:09


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości