Parę pytań na temat naprawy paru części

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Parę pytań na temat naprawy paru części

przez mister920 » 19 grudnia 2019, o 21:43

Witam od nie dawna jestem posiadaczem kawasaki zx-6r 636 z roku 2005 jestem zielony w tematyce napraw i potrzebuje pomocy A jako że liczę kasę to chciał bym to zrobić w miarę tanim kosztem pierwsza rzecz która muszę zrobić to wymienić zbiorniczek hamulcowy przedni bo uchwyt jest połamany A poprzedni właściciel chciał to przykleić na kleju na ciepło z marnym skutkiem widziałem nowe zbiorniczek na allegro za ok 180zl jest jakiś tańszy zbiorniczek hamulcowy jak tak to z jakiego modelu i czy będzie pasować do mojego druga sprawa to tylne kierunkowskazy te co są obecnie to ledwo co świeca i je też chciałbym wymienić tylko nie wiem na jakie i czy moge kupić jakieś zamienniki ale z homologacja (jest w ogóle ona potrzebna) bo na necie są ale nie wiem czy mają homologacja ale są tanie i nie wiem czy będą pasować następną rzecz to sprawy eksploatacyjne wymiana jaki olej najlepiej zalać i jaki filter oleju dobrać do tego i już ostatnia rzecz to stojaki motocyklowe wszystkie są standardowe czy potrzebuje jakiś z przeznaczeniem do tego modelu to chyba wszystko z góry dziękuję za pomoc
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 grudnia 2019, o 17:17

Re: Parę pytań na temat naprawy paru części

przez julkalos » 20 grudnia 2019, o 20:20

hejka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 grudnia 2019, o 20:20


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości