Strona 1 z 1

Er6 problem po zmianie wydechu

PostNapisane: 8 sierpnia 2020, o 00:01
przez Michal97
Witam,w kwietniu stałem się posiadaczem er6n z 2008 roku, jeździłem na seryjnym wydechu jakiś miesiąc,ale że byłem cichy i po namowach brata założyłem dominatora... I od tego momentu erka nie pracuję jak trzeba,już po pierwszej jeździe zaobserwowałem że każdej zmianie biegu towarzyszy lekkie szarpnięcie,przy obrotach rzędu 3-4 tys jak mam manetkę w jednej pozycji i chce jechać płynnie poszarpuje, czuję różnice na minus w charakterystyce pracy po zmianie,motocykl stał się nerwowy w niskich partiach,jedyny Plus to spalanie spadło . Jeżdżę z db killerem ale bez jest tak samo.

Pytanie więc co to może być ? Ktoś się z tym spotkał?pytałem jednego posiadacza er z dominatorem i on nic takiego u siebie nie zauważył.Ja myślę że jednak jakieś strojenie by się przydało ,jakie wy zmiany wyczuliście po wymianie wydechu na przelotowy.

Re: Er6 problem po zmianie wydechu

PostNapisane: 14 sierpnia 2020, o 19:04
przez kappa00
Też zmieniłem na przelot i oczekiwania są na minus!! Moto nie chce przyśpieszyć, robi to opornie, na wolnych obrotach lekko faluje. Jak powinno ustawić się przepustnice w er-6n??