Zestaw narzedzi

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

Zestaw narzedzi

przez piters » 7 sierpnia 2023, o 08:37

Siemanko
Może bedzie miał ktoś chwilę na pomoc
Chciałbym zakupić zestaw wierteł do metalu, ale pasujące do wkrętarki, nie wiem czy wkrętarki mają różne uchwyty, czy wiertarki też mają inne...
Wiertła do amatorskich prac domowych, ale fajnie gdyby były lepszej jakości, myślałem nad milwaukee albo dewalt
Może ktoś coś poleci z neta, albo sklepów np obi/castorama
I drugie pytanko.
Czytałem od dłuższego czasu o myjkach, ale nie wszystkie opinie są wiarygodne, szczególnie te w sklepach internetowych itp
Otóż chciałbym zakupić na wiosnę myjkę do mycia samochodu, roweru, kawałka chodnika. Zależy mi w zasadzie aby nie była dużych rozmiarów, prosta, mało awaryjna-w razie czego łatwy dostęp do części i miała pianownicę oraz ewentualnie dyszę rotacyjną, ale pewnie większość myjek ma te opcje w zestawie.
Wyczytałem, że te mniejsze i słabsze myjki Karcher są kiepskie, więc zastanawiałem się nad Nilfisk oraz Lavor, widziałem jeszcze myjkę Husqvarna PW 125 ale nie wiem czy nie za droga jak na taką małą.
Chciałbym wydać w okolicach 600/700zł
I czy warto kupować w markecie, czy może coś ze sklepu internetowego? Jak tutaj https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-r ... kretaki-2/ ?
Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas.
 
Posty: 386
Dołączył(a): 23 października 2019, o 14:14

Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 29 gości