wydech a strojenie motocykla

Wszystkie sprawy mechaniczne, jak naprawić motocykl, książki serwisowe itp..

Moderator: michu

wydech a strojenie motocykla

przez Mario » 27 marca 2009, o 08:12

witam!
krótki pytanie mam ZX10R z 2006 roku i chciałbym zamontowac dobry wydech najlepiej zeby to był jeden komin ( seryjnie sa dwa pod zadupkiem) zalezy mi na dobrym basowym brzmieniu!! czy po takim montazu musze cos w moto zmieniac chodzi mi konkretnie o parametry.
z góry dzieki za info
Ostatnio edytowano 1 kwietnia 2012, o 00:32 przez Mario, łącznie edytowano 1 raz
 
Posty: 110
Dołączył(a): 25 grudnia 2007, o 13:12
Lokalizacja: Swarz?dz k/Poznania

przez WI » 26 sierpnia 2009, o 14:15

Siema!Ja mam dwa wydechy "YOSHIMURA" trioval w carbonie i wygłąda naprawde fajnie polecam! Też zastanawiałem sie nad pojedyńczym znalazłem tylko jednej firmy "two brothers" po zamontowaniu mi sie nie podobało,yoshimura wyglądała o wiele lepiej.Pojedyńczy tłumik musisz kupić full system razem z kolektorami.Co do do dzwięku myśle że każdy przelot który wsawisz bedzie gadał podobnie.
 
Posty: 87
Dołączył(a): 4 lipca 2009, o 03:01
Lokalizacja: OLSZTYN

przez 636 » 26 sierpnia 2009, o 22:02

akrapa albo joszi dual komin
 
Posty: 2588
Dołączył(a): 11 lutego 2009, o 23:18
Lokalizacja: chrzan

Re:

przez Kazikdobry » 15 listopada 2021, o 11:05

WI napisał(a):Siema!Ja mam dwa wydechy "YOSHIMURA" trioval w carbonie i wygłąda naprawde fajnie polecam! Też zastanawiałem sie nad pojedyńczym znalazłem tylko jednej firmy "two brothers" po zamontowaniu mi sie nie podobało,yoshimura wyglądała o wiele lepiej.Pojedyńczy tłumik musisz kupić full system razem z kolektorami.Co do do dzwięku myśle że każdy przelot który wsawisz bedzie gadał podobnie.


"YOSHIMURA" najbardziej mi się podoba!!

-----------

stroje

https://www.cosplaycraft.pl/

Obrazek
 
Posty: 415
Dołączył(a): 14 marca 2019, o 14:18


Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości